PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جدیدترین برنامه پروازی فرودگاه تبریز

amirali
17-11-2007, 13:05
از روز سه شنبه29/8/86 پروازهای ایران ایر از ایرباس به فوکر تغییر خواهد کرد و دو پرواز بعدازظهر شنبه و چهارشنبه هم که ایرباس بودند لغو می شوند آیا لازم نیست که مسئولان استان در مقابله با این امر وارد عمل شوند؟
برنامه پروازهای فرودگاه تبریز را با اهواز مقایسه کنید همه شرکتهای هواپیمایی(ایران ایر- ایران ایرتور-کاسپین-ارم-کیش ایر-ساها-تابان-نفت- فارس ایرقشم-آریا) روزانه به اهواز پرواز دارند چون مسوولان استان خوزستان اعم از استاندار نمایندگان مجلس رئیس فرودگاه مشکلات را بررسی مکنند ولی در تبریز هیچ کس مسئول نیست برای مثال همین ارم ایر هفته ای پنج پرواز از تهران به تبریز دارد ولی در طول هفته از تهران به اهواز پرواز دارد که این هواپیمایی پایگاهش تبریز می باشد و تازگی ها خوشحال شدیم که هواپیمایی اسمان در تبریز پایگاه ایجاد می کند ولی تا الان خبری نیست.

ماه
17-11-2007, 13:23
با توجه به آغاز پروازهای حج تمتع ، برنامه پروازهای داخلی قطعا" تغییر خواهد کرد. مضاف به اینکه هما تصمیم به حذف ارباس در مسیرهای داخلی دارد.

[Only registered and activated users can see links]

Capello
17-11-2007, 16:59
بنده برای 10 آذر ماه شنبه پرواز شماره 445 به تبریز بلیط دارم ...
چطور ممکنه از 29 آبان حذف بشه؟

خوب ایران ایر 17 تا فوکر آورده تا در مسیرهای داخلی مشکلی نداشته باشه...

با این وضعیت ایرباس ها بنده شخصا فوکر 100 رو به A300B2 های ایران ایر ترجیح میدم...

airbus007
17-11-2007, 19:04
با این وضعیت ایرباس ها بنده شخصا فوکر 100 رو به A300B2 های ایران ایر ترجیح میدم...

این هم حرفه حساب.
جالبه بدونید من همینو به بعضی از دوستان و اعضای خانواده میگم که اینقدر موقع بلیط نرید بگید ایرباس باشه. فوکرها بهتره. فکر میکنن دارم اذیتشون می کنم!

sspilot
17-11-2007, 19:31
دوست عزیز اهواز پایتخت نفتی میباشد شرکتهای بزرگ خارجی آنجا فعالیت دارند با این حال بازم بلیط اهواز گیر نمیاد-

ماه
18-11-2007, 10:26
ايران اير 445 خروج از تهران/مهر آباد ساعت 16:00 ورود به تبريز 17:10 نوع هواپیما فوکر 100

تاریخ پرواز 10/9/86

----------------------------------------

ارباس های هما در عملیات پرواز های حج ، حضور دارن.

amirali
18-11-2007, 23:26
باسلام خدمت کاربران و پوزش از شما در حذف پروازهای تبریز فقط پرواز روز چهارشنبه بعدازظهر به شماره های 445 و444 حذف شده و پرواز روز شنبه بعدازظهر برجاست واز ایرباس به فوکر100تغییر یافته است و این تغییرات باعث کم شدن 180 صندلی در یک پرواز می شود.
درمورد نظرات عزیزان درست است که اهواز پایتخت نفتی ایران می باشد تبریز هم یکی از قطبهای صنعتی کشور میباشد که روزانه پذیرای تجار و صنعتگران ومهندسان داخلی و خارجی می باشد و نبود پروازهای مستقیم بین شهرهای بزرگ داخلی این امر راایجاب میکند که پروازهای تهران به تبریز وبالعکس افزایش یابد چون در بین شهرهای بزرگ ایران فقط تبریز میباشد که پروازهایی به شیراز اصفهان اهواز و... ندارد.

sspilot
19-11-2007, 08:00
amiraliعزیز همینطور میباشد تبریز یکی شهرهای تجاری وتوریستی ایران میباشد اما یک نکته جالب هواپیمایی ارم که مرکزیت آن تبریز میباشد روزانه فقط یک پرواز به تبریز انجام میدهد -امیدواریم پروازهای بیشتری به فرودگاه تبریز اضافه شوند-موفق باشید

Capello
19-11-2007, 09:19
گویا شرکت ارم به دنبال هواپیماست ...
امیدوارم با اومدن هواپیماهاش یه خرده بیشتر مایه بزاره...

آسمان هم گویا میخواد Base بزاره...
یکی از مسئولینش تو فرودگاه میگفتن 1-2 سالطول میکشه ... چرا؟؟؟ شاید به خاطر ایجاد زیر ساخت باشه

sspilot
19-11-2007, 10:11
خریدن توپولف154که از خریدن گوجه راحت تر میباشد چرا توپولف اضافه نمیکنن

amirali
23-10-2008, 12:44
برنامه پروازهای فرودگاه بین المللی تبریز در پائیز 1387 در سایت تخصصی مراقبت پرواز به مدیریت آقای پرویز فرشباف قرار گرفته است لطفا به آدرس زیر مراجعه فرمائید:

amirali
23-10-2008, 12:47
باعرض پوزش مدیر این سایت آقای محمد فرشباف می باشند که از کنترلرهای برج مراقبت فرودگاه تبریز هستند.

Capello
23-10-2008, 12:55
بله ...
اتفاقا بنده با برادر ایشون دوستی نزدیکی دارم ...

علاوه بر این داماد این خانواده هم رئیس ایستگاه کیش ایر در تبریز هستند ...

amirali
23-10-2008, 13:11
ایشون در برنامه پروازی پروازهای ارم ایر ( پروازهای روزانه از تهران و پرواز تبریز کیش و تبریز دمشق ) را هم قرار دادند ولی فعلا ارم ایر فقط یکشنبه ها اون هم از دو هفته پیش به تبریز پرواز گذاشته آیا این پروازها در روزهای آتی انجام خواهند شد یا به اشتباه در برنامه پروازی گنجانده شده است؟

عشق پرواز
23-10-2008, 13:29
خیلی ممنون که برنامه رو قرار دادید .خیلی دنبال برنامه پرواز می گشتم >:D<
سایت فرودگاه که یه ساله همونطوری رها شده و بروز نمیشه
اگه آقای محمد فرشباف رو دیدید از طرف منم تشکر کنید .

و اگر تونستید دعوتشون کنید تا اینجا از اطلاعاتشون استفاده کنیم :D

amirali
23-10-2008, 22:35
برنامه پروازی که در این سایت قرار داده شده باید از روز یکشنبه هفته پیش رو با توجه به برنامه زمستانی ایران ایر و دیگر ایرلاین ها بروز رسانی شود چون قالب پروازهای ایران ایر در برنامه زمستانی تغییرات گسترده ای کرده من جمله پرواز استانبول از یکشنبه به سه شنبه تغییر یافته و چندین پرواز ایرتور اضافه شده است.

ROYAL AIR
24-10-2008, 13:48
در برنامه روز شنبه پرواز تهران-تبریز-اهواز ذکر شده آیا این پرواز برقرار شده و الان از تبریز به اهواز پرواز انجام میشه؟چرا پرواز برگشتی برای این مسیر ذکر نشده؟

عشق پرواز
24-10-2008, 14:34
در برنامه روز شنبه پرواز تهران-تبریز-اهواز ذکر شده آیا این پرواز برقرار شده و الان از تبریز به اهواز پرواز انجام میشه؟چرا پرواز برگشتی برای این مسیر ذکر نشده؟
تا هفته های پیش پرواز بصورت تهران - تبریز - تهران بود اگه تغییری کرده باشه اطلاع ندارم. و این اواخر هم هواپیما به فوکر 100 تغییر کرده

Capello
24-10-2008, 20:51
خیر ....

پروازی که با فوکر 50 انجام میشد تا آخرین روزهایی که بنده خبر داشتم و رفتم از اطلاعات پرسیدم تهران - تبریز -*اهواز بود ... بعدا تغییر کرد ه است.

mfpatc
25-10-2008, 12:48
با سلام خدمت دوستان عزیز
بنده محمد فرشباف کنترلر برج مراقبت پرواز تبریز هستم.
با تشکر از تمام دوستانی که از سایت بنده دیدن فرموده اند.
خدمت شما عرض کنم برنامه پروازی را که مشاهده نمودید توسط مدیریت ترمینال فرودگاه تبریز تهیه و در اختیار تمام ادارات فرودگاه قرار گرفته است وهمانطور که اشاره فرموده بودید پروازهای ارم ایر به طور کامل اجرایی نشده بودند منتهی انتظار می رفت که تا آخر مهرماه عملیاتی شوند بنابراین بنده سعی کردم جدول به همان صورتی که تهیه شده بود در اختیار دوستان قرار گیرد.
بنده منتظر نظرات سازنده دوستان هستم
اتابک (Capello) از شما هم از اظهار محبت تان تشکر می کنم.
با تشکر
محمد فرشباف

Capello
25-10-2008, 13:00
استاد فرشباف عزیز خوشحالم که شما رو در انجمن میبینم ...

امیدوارم بتونیم از اخبار دست اول و اطلاعات تخصصی شما نهایت استفاده رو ببریم...

ممنون

mfpatc
25-10-2008, 19:48
خواهش می کنم اتابک جان.
در خدمت هستم
اگر بتونم کمکی کنم خوشحال می شم.

mfpatc
19-11-2008, 19:10
برنامه پروازهای برگشت حج تمتع سال 1387 فرودگاه تبریز در آدرس زیر قابل دسترسی دوستان هست:

عشق پرواز
19-11-2008, 20:31
خیلی ممنون که برنامه پرواز حج رو در اختیار عموم قرار دادید >:D<

mfpatc
05-01-2009, 21:29
همزمان با راه اندازی پرواز های مستقیم شرکت هما از تبریز به چندین شهر مختلف کشور آخرین برنامه پروازی فرودگاه بین المللی تبریز نیز در سایت تخصصی مراقبت پرواز قرار گرفت:

amirali
05-01-2009, 23:37
با تشکر از آقای فرشباف ولی این برنامه پروازی دقیق نیست اولا بازهم پروازهای ارم ایر در آن دیده میشود که ارم ایر فعلا به تبریز پروازی ندارد ثانیا پرواز های ایران ایر و ایرتور در این برنامه بروز نیستند ثالثا ساعتهای دقیق پروازهای برقرار شده از تبریز را میتوانید از این آدرس بدست آورید.
viewtopic.php?f=2&t=14273 ([Only registered and activated users can see links])

mfpatc
08-01-2009, 15:31
آخرین تغییرات شرکت های هوایی هما وکیش ایر و آسمان وکاسپین:

mfpatc
08-01-2009, 17:08
با توجه به اینکه شرکت هما اقدام به راه اندازی آزمایشی چهار مسیر پروازی از تبریز به شهرهای بندر عباس و اهواز و اصفهان و کیش نموده است امیدوارم با استقبال مردم عزیز کشورمان وبخصوص مردم تبریز این مسیرها دوام یابند,
طبق آخرین خبری که داشتم مسیرهای اهواز و بندر عباس از تبریز دارای مسافر زیادی هست بطوری که تا چند هفته آینده بلیطشان پیش فروش شده ولی متاسفانه مسیرهای اصفهان و کیش که از تبریز انجام می شوند با استقبال خوبی همراه نبوده و حتی اولین پرواز اصفهان با 5 نفر مسافر و پرواز کیش با2 نفر مسافر انجام شده البته این مطلب به خاطر ایام عزاداری حسینی و فصل سرمادور از انتظار نبود.

عشق پرواز
08-01-2009, 19:16
خیلی ممنون >:D<

خیلی برنامه تغییر کرده . بد نبود ایران ایر تو مسیر مشهد پرواز بزاره . البته کیش ایر این کارو کرده ولی تقاضا خیلی زیاده .
اگه اطلاع رسانی بشه پرواز هایی مثل اصفهان هم رونق می گیره ! :-10

میشه پرواز های جدیدی که اضافه شدن رو به فقط با ذکر روز نام ببرید ؟؟ :-1

amirali
12-01-2009, 02:59
جدیدترین برنامه پروازی فرودگاه تبریز را با آخرین تغییرات از لینک زیر دریافت کنید:

[Only registered and activated users can see links] ... IGHTS.html ([Only registered and activated users can see links])

در این لینک به قسمت Save file to your PC: click here بروید .

برنامه با word تنظیم شده است.

عشق پرواز
12-01-2009, 12:29
ممنون ، جالب بود >:D<

اگه توی پروازهای ورودی ، ساعت ورود به تبریز رو هم می نوشتین جالب تر میشد ;)

mfpatc
18-01-2009, 21:30
دوست عزیز:
در مورد پروازهای شرکت ارم ایر اگر دقت کرده باشید در زیر جدول توضیح داده شده است که این پروازها تا اطلاع ثانوی کنسل می باشد،

در مورد پروازهای ایران ایر و ایران ایرتور جدول پروازی مستقیما از دفتر این شرکت ها فکس شده است که در این فکس اشاره شده است که اطلاعات پروازی تا تاریخ 30/11/87 معتبر می باشد.

دوست عزیز تاخیر در یک یا دو پرواز دلیل نمی شود که شما عجولانه در مورد صحت یا سقم جدول های پروازی سایت اظهار نظر بفرمایید؛ تمام مطالبی که در سایت مراقبت پرواز قرار داده شده در موردشان تحقیق شده ومدارک مربوط به آنها موجود می باشد.

mfpatc
23-01-2009, 16:45
آخرین تغییرات جدول زمانی پروازهای فرودگاه تبریز

mfpatc
07-02-2009, 18:18
پرواز های مسیر رشت تبریز رشت هم به جدول پروازهای سایت اضافه شد:

روز های یک شنبه و چهارشنبه

mfpatc
07-02-2009, 18:22
پرواز های مسیر رشت تبریز رشت هم به جدول پروازهای سایت اضافه شد:

روز های یک شنبه و چهارشنبه

mfpatc
25-02-2009, 16:50
تغییرات مختصری در پروازهای فرودگاه تبریز صورت گرفته ، از جمله اضافه شدن پروازهای ارم ، البته پروازهای ورودی به تبریز معمولا با تاخیر همراه می شه.

mfpatc
03-03-2009, 20:27

mfpatc
06-03-2009, 14:47
متاسفانه تا لحظه درج این مطلب اطلاعات دقیقی از پرواز تبریز نجف توسط شرکت مربوطه اعلام نشد و بنده اطلاعات مربوطه را بر اساس اولین پرواز این شرکت درج نمودم ، ان شاءالله به محض دریافت اطلاعات بیشتر اونو به اطلاع خواهم رسوند.

Mahmood Mokhtari
07-03-2009, 17:41
فرودگاه تبريز به فرودگاه شهداي تبريز تغییر نام یافت

تبريز - خبرنگار جام جم: بر اساس مصوبه شوراي فرهنگي عمومي آذربايجان شرقي، فرودگاه تبريز به فرودگاه شهداي تبريز تغيير نام داد.

منبع: روزنامه جام جم شماره 2514 مورخه 17/12/87 صفحه 15

عشق پرواز
07-03-2009, 20:18
فرودگاه تبريز به فرودگاه شهداي تبريز تغییر نام یافت

تبريز - خبرنگار جام جم: بر اساس مصوبه شوراي فرهنگي عمومي آذربايجان شرقي، فرودگاه تبريز به فرودگاه شهداي تبريز تغيير نام داد.

منبع: روزنامه جام جم شماره 2514 مورخه 17/12/87 صفحه 15

نام جالبی براش انتخاب نشده .

mfpatc
08-03-2009, 18:54
منم اين خبرو ديدم ولي تا اونجا كه من مي دونم نام اين فرودگاه ، فرودگاه شهيد مدني بوده :-?

AP-Vortex
08-03-2009, 19:23
واقعا اسم بی معنی هست.شهدای تبریز!آخه چه ربطی داره!شهید مدنی که خیلی بهتره..برای یک فرودگاه بین المللی اسمی انتخاب میکنن ک..

mfpatc
12-03-2009, 20:02
آخرین تغییرات برنامه پروازی شرکت کاسپین:

البته چون برنامه پروازی این شرکت هفتگی منتشر می شه بیشترین تغییرات رو هم داره.

mfpatc
12-03-2009, 20:04
برنامه پروازهاي حج عمره فرودگاه بين المللي تبريز در سال 87-88

mfpatc
12-03-2009, 20:18
اطلاعات تکمیلی در مورد این موضوع در تاپیک زیر ارائه خواهد شد:

mfpatc
19-03-2009, 19:01
چند خبر از فرودگاه تبریز

اول اینکه:

اولین پرواز مسیر مونیستار-تبریز-مونیستار(تونس) که توسط شرکت Nouvel Air انجام می شه دیروز در تبریز به زمین نشست. ظاهرا این پروازها توسط یکی از آژانس های تبریزی چارتر شده ودو بار دیگه در تاریخ های 5/01/88 و 12/01/88 نیز انجام خواهد شد.

دوم اینکه:

اولین پرواز مسیر مشهد-تبریز-مشهد شرکت هواپیمایی ارم با هواپیمای B752 دیروز با تاخیر انجام شد. طبق گزارش های رسیده از این شرکت این پروازها فعلا تا 14 فروردین 88 روزهای یکشنبه و چهار شنبه انجام میشه.

mfpatc
06-04-2009, 18:05
برنامه پروازی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و شرکت ایران ایرتور به مقصد فرودگاه تبریز در سال 88 اعلام شد ؛ شایان ذکر است که این برنامه در سال 88 معتبر خواهد بود :

شنبه

یک شنبه

دوشنبه

سه شنبه

چهارشنبه

پنجشنبه

جمعه

mfpatc
21-04-2009, 14:01
خبر اول اینکه شرکت ایران ایرتور پرواز های خود را در مسیر مشهد تبریز مشهد از دو روز در هفته به سه روز در هفته افزایش داد ، روز یک شنبه به روزهای قبلی افزوده شد. بدین ترتیب روزهای یک شنبه ، سه شنبه و جمعه این شرکت از تبریز به مشهد پرواز خواهد داشت:

برنامه پروازی روزهای یکشنبه:

خبر دوم اینکه پرواز های برنامه ای شرکت آسمان به تبریز در کلیه روزهای هفته تغییر یافته است:

مشاهده برنامه پروازی

mfpatc
28-05-2009, 13:34
آخرین برنامه پروازی فرودگاه تبریز رو می تونید از لینک زیر مشاهده بفرمایید:

تغییرات کلی در برنامه پروازی به وجود آمده که از جمله لغو بعضی از پروازهای برون مرزی شرکت کاسپین و تغییر در برنامه پروازی شرکت آسمان وارم ایر می باشد.

لینک برنامه پروازی:

amirali
28-05-2009, 23:59
با سلام خدمت آقای فرشباف و خسته نباشید فقط یک مطلبی در مورد پروازها داشتم و آن هم اینکه پروازهای ایران ایر از تبریز به مقصد کیش که روزهای شنبه و چهارشنبه بوده فعلا کنسل شده همچنین پرواز تبریز دمشق ایران ایر هم در روز های سه شنبه از هفته پیش دوباره کنسل شده و دوباره کاسپین پرواز این مسیر را در همین روز انجام می دهد.

mfpatc
30-05-2009, 13:13
با سلام خدمت آقای فرشباف و خسته نباشید فقط یک مطلبی در مورد پروازها داشتم و آن هم اینکه پروازهای ایران ایر از تبریز به مقصد کیش که روزهای شنبه و چهارشنبه بوده فعلا کنسل شده همچنین پرواز تبریز دمشق ایران ایر هم در روز های سه شنبه از هفته پیش دوباره کنسل شده و دوباره کاسپین پرواز این مسیر را در همین روز انجام می دهد.

با تشکر از شما دوست عزیز ؛

البته من جواب این سوال رو قبلا تو پست های قبلی داده ام ولی باز تکرار می کنم.

برنامه های پروازی شرکت هایی مانند ایران ایر به صورت فصلی ارایه می شود و بنابر این اینکه یکی از پرواز ها و یا چند پرواز در یک بازه زمانی حذف شود و یا تغییر کند دلیل بر این نمی شود که کل برنامه پرواز ها را زیر سوال ببریم .فعلا آخرین برنامه پروازی فرودگاه تبریز همانی هست که در سایت گذاشته شده است.

منتظر نظرات سازنده شما هستم.

amirali
30-05-2009, 22:15
با تشکر از شما بنده قصد جسارت نداشتم فقط می خواستم به اطلاع برسانم و اگر امکانش بود مثل برنامه پروازی تبریز نجف که توسط هواپیمائی ماهان انجام می شد و شما در زیر صفحه روز پرواز مربوطه درج کرده بودید که برنامه مشخصی از شرکت ماهان برای این پرواز نشده برای این پروازها هم یک همچنین اطلاعیه را ذکر می کردید که مثلا پرواز تبریز کیش تبریز فعلا کنسل می باشد تا مراجعه کننده به سایت اگر برنامه ریزی پرواز برای این مسیر را در چنین روزی داشت متوجه امر باشد.

mfpatc
17-06-2009, 10:20
سلام

روزهای چهارشنبه و پنج شنبه پرواز فارس قشم به مقصد تهران اضافه شده ، سه روز هفته پرواز های آسمان 1385 اضافه شده ،ساعات پروازی کیش ایر و ارم ایر تو بعضی مسیر ها تغییر کرده ، و ظاهرا از ماه بعد هم شرکت کیش ایر یه پرواز جدید اضافه خواهد کرد که جزئیاتش رو به زودی اعلام می کنم.

mfpatc
28-06-2009, 13:04
شرکت های کیش ایر و کاسپین روز شنبه در مسیر تبریز دمشق تبریز پرواز های خود را دایر کرده اند ، جزئیات بیشتر رو از لینک زیر ببینید :

پرواز تبریز دمشق و بالعکس

amirali
28-06-2009, 14:29
با تشکر از آقای فرشباف عزیز
پروازهای کاسپین و کیش ایر در روز شنبه به مقاصد اسپارتا و ازمیر انجام میشود طبق آگهی نامه ائلیاد که مجری این تورها را گونش سیر انجام می دهد.
همچنین از بابت اطلاع رسانی پروازهای فارس قشم و دیگر شرکتها هم تشکر می کنم.

mfpatc
28-06-2009, 14:50
پروازهای کاسپین و کیش ایر در روز شنبه به مقاصد اسپارتا و ازمیر انجام میشود طبق آگهی نامه ائلیاد که مجری این تورها را گونش سیر انجام می دهد.

از مقصد نهایی پرواز ها اطلاعی ندارم ، ولی پرواز های خروجی از فرودگاه تبریز به مقصد دمشق می باشند.

mfpatc
30-06-2009, 13:44

از مقصد نهایی پرواز ها اطلاعی ندارم ، ولی پرواز های خروجی از فرودگاه تبریز به مقصد دمشق می باشند.

طبق صحبتی که با مسوولان کاسپین انجام دادم ، پرواز روز شنبه به مقصد دمشق هست و پرواز های ازمیر واسپارتایی که amirali عزیز اشاره کرده اند در برنامه های آتی شرکت قرار دارد و عنقریبا راه اندازی خواهد شد.

mfpatc
30-06-2009, 19:30
از این هفته دو پرواز در مسیر شیراز تبریز شیراز توسط شرکت هواپیمایی آسمان در روزهای دو شنبه و پنج شنبه راه اندازی شد:

لینک مطلب

amirali
01-07-2009, 01:59

mfpatc
01-07-2009, 20:56
از شما دوست عزیز هم که این چنین دقت به خرج می دهید کمال تشکر را دارم ، امیدوارم این تاپیک جوابگوی نیاز های دوستان گرامی باشد.

mfpatc
12-07-2009, 00:56
شنبه بیستم تیرماه اولین پرواز مسیر اسپارتا از فرودگاه تبریز راس ساعت 9 توسط شرکت کاسپین انجام شد.
جزئیات بیشتر رو متعاقبا اعلام خواهم کرد.

mfpatc
12-07-2009, 14:32
همانگونه که دیروز خدمتتون عرض کردم، پروازی را که شرکت کاسپین روز های شنبه به صورت تهران تبریز دمشق تبریز تهران انجام می داد تبدیل به تهران تبریز دمشق تبریز اسپارتا تبریز تهران نمود .

لینک برنامه پروازی روزهای شنبه فرودگاه تبریز

mfpatc
14-07-2009, 11:34
امروز سه شنبه اولین پرواز شرکت کیش ایر به مقصد ازمیر انجام شد.

پروازها هر هفته انجام خواهند شد. ساعت خروج از تبریز ساعت 09:00 صبح و ساعت ورود به تبریز 15:00 خواهد بود.

mfpatc
14-07-2009, 14:37
امروز سه شنبه اولین پرواز شرکت کیش ایر به مقصد ازمیر انجام شد.

پروازها هر هفته انجام خواهند شد. ساعت خروج از تبریز ساعت 09:00 صبح و ساعت ورود به تبریز 15:00 خواهد بود.
لینک پروازهای روز سه شنبه :

ROYAL AIR
14-07-2009, 15:55
این پرواز دایمی است یا برای فصل تابستان برقرار شده؟ از پرواز تبریز _ اسپارتا خبری دارید؟

mfpatc
14-07-2009, 18:04
طبق اعلام شرکت کیش ایر تا اطلاع ثانوی این پرواز برقرار خواهد بود؛

در مورد سوال دوم تان پرواز های اسپارتای شرکت کاسپین هم اکنون انجام می شود.
([Only registered and activated users can see links]) .

amirali
15-07-2009, 02:02
با تشکر از آقای فرشباف که جور مسئولان فرودگاه را در اطلاع رسانی انجام میدهند بنده چند نکته می خواستم عرض کنم و چند تا سوال بپرسم :
1 - پرواز ماهشهر تبریز ماهشهر قرار از این پنجشنبه توسط نفت ایر انجام بشه.
2 - پرواز روز پنجشنبه تهران تبریز مشهد شرکت کیش ایر را که MD 82 ذکر کرده اید در پرواز برگشت این مسیر نوع هواپیما F 100 درج شده و ظاهرا این پرواز با TU154 انجام میشود همچنین پرواز روز پنجشنبه صبح ایرا ن ایر هم با فوکر 100 انجام می شود نه ایرباس طبق دیده من و سایت ایران ایر.
3 - پروازهای فارس ایر را بنده دو هفته ای پیگیر هستم ولی تا کنون این پروازها را در تبریز مشاهده نکرده ام همچنین در سایت سازمان هواپیمایی هم در هفته گذشته این پرواز توی لیست نبود؟
4 - پرواز نفت ایر در روز شنبه هم چند هفته ای که تبریز نمیاد آیا در این باره اطلاعی دارید ؟
همچنین دو هفته ای که پرواز روز شنبه تهران تبریز تهران آسمان با شماره پروازهای 1385 و 1386 انجام نمیشه در این مورد چه اطلاعی دارید؟
5 - اگر ممکن است در مورد پروازهای ارم ایر از تبریز هم از مسئولان این شرکت اطلاعاتی کسب کنید.

mfpatc
21-07-2009, 21:55
فعلا پرواز های روز سه شنبه تبریز برای عتبات عالیات لغو شده است.

برنامه پروازی فرودگاه تبریز:

mfpatc
06-08-2009, 16:57
دیروز، 14 مرداد 88 جدیدترین برنامه پروازی فرودگاه تبریز از سوی مدیریت ترمینال فرودگاه اعلام شد:

تغییرات اعمال شده را می توانید از لینک زیر مشاهده کنید:

mfpatc
31-10-2009, 13:22
آخرین برنامه پروازی تبریز در پاییز 88:

از اول آبانماه سال88، پروازهای مسیر کیش توسط شرکت کیش ایر و پروازهای مسیر اصفهان، اهواز و شیراز توسط شرکت ایران ایرتور از تبریز راه اندازی شد.

لینک برنامه پروازی فرودگاه تبریز بر اساس ایام هفته:

icarus
31-10-2009, 14:42
آفرین به بروبچه های تبریز. به نظر من شهرهای دیگه هم باید از سایت عالی مراقبت پرواز فرودگاه تبریز الگو برداری کنند. به جز برنامه های پروازی مطالب واقعا پرباری هم روی این سایت هست.
یاشاسین تبریزیلر

mfpatc
02-12-2009, 16:54
برنامه پروازی فرودگاه تبریز در پاییز 88 به همراه برنامه برگشت پروازهای حج تمتع :

لینک برنامه ها:

mfpatc
09-12-2009, 12:29
پروازهای برگشت حج تمتع فرودگاه تبریز در تاریخ 17 آذر 88 به پایان رسید.

با تشکر

mfpatc
21-01-2010, 12:34
برنامه پروازی فرودگاه تبریز در زمستان 88 :

لازم به توضیح است که این برنامه پروازی به علت اینکه در ابتدای زمستان تغییرات کمی داشت از سوی مدیریت ترمینال فرودگاه تبریز با اندکی تاخیر اعلام شد.

برنامه پروازی از تاریخ 28/10/88 تا اطلاع بعدی قابل اجرا میباشد.

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

amirali
21-01-2010, 16:31

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

باتشکر از آقای فرشباف باید عرض کنم پرواز حذف شده در مسیر شیراز تبریز شیراز در روز یکشنبه مربوط به شرکت ایر تور میباشد نه شرکت آسمان و شرکت آسمان دوباره پرواز روز دوشنبه را راه اندازی کرده و باز هم تعداد پروازها در این مسیر به دو پرواز در هفته رسید.

mfpatc
08-02-2010, 17:45
از 17 بهمن ماه سال88 ، پروازهای مسیر تبریز تهران تبریز توسط شرکت آتا ایر با دو پرواز در روز راه اندازی شد.

از تاریخ 14 بهمن 88، شرکت کیش ایر تغییرات زیر را در برنامه پروازی خود داشته است:

روزهای شنبه پرواز مشهد تبریز مشهد اضافه شده است.

روزهای یک شنبه پرواز تهران تبریز استانبول و بالعکس اضافه شده است.

روزهای سه شنبه پرواز تهران تبریز دمشق و بالعکس اضافه شده است.

روزهای چهارشنبه پرواز مشهد تبریز مشهد اضافه شده است.

روزهای چهارشنبه پرواز تهران تبریز دمشق و بالعکس اضافه شده است.

روزهای پنج شنبه پرواز تهران تبریز استانبول و بالعکس اضافه شده است.

روزهای پنج شنبه ساعت پرواز کیش تبریز کیش کرده است.

روزهای پنج شنبه پرواز تهران تبریز دمشق و بالعکس حذف شده است.

ضمنا از اسفندماه 88 پرواز مسیر تهران تبریز دبی و بالعکس دایر خواهد شد.

تغییرات از لینک زیر قابل مشاهده است:

royal1362
08-02-2010, 20:43
با تشکر از آقای فرشباف . در سایتتون پرواز روز یکشنبه تبریز استانبول در برنامه پروازی ثبت نشده.در چه روزهایی پرواز به دبی برقرار خواهد شد؟

amirali
09-02-2010, 08:41
با تشکر از آقای فرشباف برای اطلاع رسانی این پروازهای جدید

امروز در سایت اطلاعات پروازی فرودگاه مشهد یک پرواز رفت و برگشت به تبریز را مشاهده کردم که توسط شرکت تابان برقرار شده که نمیدونم این پرواز برنامه ای است و یا پرواز چارتر که با هواپیمای BAE146 با شماره پروازهای 6275 و 6274 انجام میشود.

پرواز مشهد تبریز با شماره 6275

پرواز تبریز مشهد با شماره 6274

mfpatc
10-02-2010, 09:43
با تشکر از آقای فرشباف برای اطلاع رسانی این پروازهای جدید

امروز در سایت اطلاعات پروازی فرودگاه مشهد یک پرواز رفت و برگشت به تبریز را مشاهده کردم که توسط شرکت تابان برقرار شده که نمیدونم این پرواز برنامه ای است و یا پرواز چارتر که با هواپیمای BAE146 با شماره پروازهای 6275 و 6274 انجام میشود.

پرواز مشهد تبریز با شماره 6275

پرواز تبریز مشهد با شماره 6274

پرواز فوق قرار است به صورت هفتگی و در دو روز هفته انجام شود، جزییات پرواز را بعد از قطعیت در سایت قرار خواهم داد.

mfpatc
10-02-2010, 09:59
با تشکر از آقای فرشباف . در سایتتون پرواز روز یکشنبه تبریز استانبول در برنامه پروازی ثبت نشده.در چه روزهایی پرواز به دبی برقرار خواهد شد؟

با سلام
پروازهای تهران تبریز دبی و بالعکس روزهای شنبه و سه شنبه توسط شرکت کیش ایر انجام خواهد شد.

mfpatc
25-02-2010, 19:13
با سلام
برنامه پروازی فرودگاه تبریز در اسفند ماه:

mfpatc
16-03-2010, 20:56
پرواز فوق قرار است به صورت هفتگی و در دو روز هفته انجام شود، جزییات پرواز را بعد از قطعیت در سایت قرار خواهم داد.

بالاخره بعد از مدت ها دو پرواز مسیر مشهد تبریز مشهد تابان که در روزهای شنبه و سه شنبه انجام می گیرد توسط مدیریت ترمینال فرودگاه تبریز اطلاع رسانی شد:

برنامه پروازی روز شنبه:

برنامه پروازی روز سه شنبه:

amirali
16-03-2010, 22:45
از تاریخ 14 بهمن 88، شرکت کیش ایر تغییرات زیر را در برنامه پروازی خود داشته است:

روزهای شنبه پرواز مشهد تبریز مشهد اضافه شده است.
روزهای چهارشنبه پرواز مشهد تبریز مشهد اضافه شده است.

با سلام خدمت آقای فرشباف
در برنامه جدید این پرواز ثبت نشده است و هر هفته هم این پروازها انجام می شود.

آیا این پروازها علت خاصی دارد که در جدیدترین برنامه وجود ندارد؟

mfpatc
18-03-2010, 10:18
متاسفانه شاهد تاخیر در اطلاع رسانی پروازها توسط فرودگاه تبریز هستیم.

mfpatc
19-03-2010, 17:09
با سلام
برنامه پروازی عادی فرودگاه تبریز در سال جدید:

mfpatc
09-04-2010, 16:48
شرکت ترکیش ایرویز شماره پروازهای خود را در مسیر استانبول تبریز استانبول از 1280 و 1281 به 882 و 883 تغییر داده است.

مشاهده پروازهای فرودگاه تبریز:

mfpatc
28-04-2010, 20:48
برنامه پروازی فرودگاه تبریز در اردیبهشت ماه

تغییر در کلیه روزهای هفته:

SINA_A300
28-04-2010, 20:56
پروازهای ترکیش ایرلایز به تبریز در برنامه جدید با بویینگ 737 انجام میشه. دوستان اطلاع

دارند نوع هواپیما از چه تاریخی تغییر کرده؟

ظاهرا هواپیمایی آسمان هم پرواز رشت - تبریز - رشت رو لغو کرده !

royal1362
28-04-2010, 23:47
پروازهای ترکیش ایرلایز به تبریز در برنامه جدید با بویینگ 737 انجام میشه. دوستان اطلاع

دارند نوع هواپیما از چه تاریخی تغییر کرده؟

ظاهرا هواپیمایی آسمان هم پرواز رشت - تبریز - رشت رو لغو کرده !

بعد از عید تایپ هواپیما عوض شده.

amirali
29-04-2010, 00:34
موردی را درباره پروازها باید عرض کنم اینکه پروازهای تابان از مشهد به تبریز و بالعکس از اول عید کنسل شده و در ضمن در مورد پروازهای ترکیش هم بنده این موضوع را عرض کرده بودم که بعد از عید با 800-737 انجام خواهد شد.

از تاریخ 28 مارس ساعات و شماره های پروازی ترکیش ایرلاین به شهرهای ایران تغییر خواهد کرد.

شماره پرواز 1274 از استانبول به تهران به شماره پرواز 874 تغییر خواهد کرد و در ساعت 21:30 انجام خواهد شد و شماره پرواز 1275 از تهران به استانبول به شماره پرواز 875 تغییر خواهد کرد و در ساعت 04:00 انجام خواهد شد تایپ این پرواز ایرباس A321-231 خواهد بود.

شماره پرواز 1276 از استانبول به تهران به شماره پرواز 878 تغییر خواهد کرد و در ساعت 23:40 انجام خواهد شد و شماره پرواز 1277 از تهران به استانبول به شماره پرواز 879 تغییر خواهد کرد و در ساعت 07:00 انجام خواهد شد تایپ این پرواز ایرباس A321-231 خواهد بود.

شماره پرواز 1280 از استانبول به تبریز به شماره پرواز 882 تغییر خواهد کرد و در ساعت 23:10 انجام خواهد شد و شماره پرواز 1281 از تبریز به استانبول به شماره پرواز 883 تغییر خواهد کرد و در ساعت 04:35 انجام خواهد شد تایپ این پرواز BOEING 737/800 خواهد بود.

شماره پرواز 1278 از استانبول به مشهد به شماره پرواز 888 تغییر خواهد کرد و در ساعت 20:50 انجام خواهد شد و شماره پرواز 1279 از مشهد به استانبول به شماره پرواز 889 تغییر خواهد کرد و در ساعت 03:05 انجام خواهد شد تایپ این پرواز BOEING 737/800 خواهد بود.

عشق پرواز
25-06-2010, 19:32
از دوستان کسی از برنامه پرواز حج خبر نداره ؟

mfpatc
03-07-2010, 15:04
دوستان عزیز با سلام
متاسفانه به خاطر مشکلاتی که برام پیش آمده بود مدتی نتوانستم در خدمت دوستان باشم و برنامه پروازی را آپدیت نمایم. از بابت این قضیه متاسفم.

نوع هواپیمای ترکیش همان طور که دوستان فرمودند مدتی به B737 تغییر یافته بود ولی این پروازها هم اکنون با A320 انجام می شود.

جدیدترین برنامه پروازی فرودگاه تبریز که شامل پروازهای روزانه آتاایر نیز می شود رو براتون قرار دادم.

در ضمن برنامه پروازهای حج عمره نیز تا شهریور ماه قابل دسترسی است.

royal1362
03-07-2010, 15:56
پروازهای آتا به باکو شروع شده؟

mfpatc
13-07-2010, 14:22
پروازهای آتا به باکو شروع شده؟

تا این لحظه؛ خیر

mfpatc
13-07-2010, 14:28
شرکت هواپیمایی ترکیش ایر روزهای شنبه از تاریخ 19/04/89، پرواز ازمیر تبریز ازمیر را راه اندازی نمود.

در ضمن این پرواز چارتر می باشد.

البته طبق خبرهای شنیده شده اخیرا پروازهایی نیز به دیگر شهرهای این کشور برقرار خواهد شد.

لینک برنامه پروازی:

لینک برنامه پروازی شنبه:

vahidpm
18-07-2010, 23:03
با سلام
می خواستن ببینم که آتا ایر آیا وب سایتی داره؟(من search کردم و چیزی پیدا نکردم.) من می خوام برای مسیر تهران - تبریز - تهران بلیت بگیرم، ایران ایر که تا چند روز آینده کلا پر شده (جالبه که دوستانی که توی سایت Ebooking ایران ایر عضو شدن یه نگاهی به پروازهای تهران تبریز بندازن میبینن که چند روز آینده که اصلا جا نداره و برای 1 ماه آینده هم که همینطوری یک روز یک روز جلو میری میبینی که تمام پروازهایی که AB4 هستند غیر قابل انتخاب هست و یعنی پر شده! و فقط فوکر 100 ها رو میشه خرید. آیا این امکانپذیره؟)

من تصمیم گرفتم که برای اولین بار آتا رو امتحان کنم. می خواستم ببینم که تلفن نمایندگی فروش آتا رو کسی داره؟

شما اگر بودید بین آسمان و آتا کدوم یکی رو برای مسافرت انتخاب می کردید؟

Saeed_Jsn
18-07-2010, 23:17
با سلام
می خواستن ببینم که آتا ایر آیا وب سایتی داره؟(من search کردم و چیزی پیدا نکردم.) من می خوام برای مسیر تهران - تبریز - تهران بلیت بگیرم، ایران ایر که تا چند روز آینده کلا پر شده (جالبه که دوستانی که توی سایت Ebooking ایران ایر عضو شدن یه نگاهی به پروازهای تهران تبریز بندازن میبینن که چند روز آینده که اصلا جا نداره و برای 1 ماه آینده هم که همینطوری یک روز یک روز جلو میری میبینی که تمام پروازهایی که AB4 هستند غیر قابل انتخاب هست و یعنی پر شده! و فقط فوکر 100 ها رو میشه خرید. آیا این امکانپذیره؟)

من تصمیم گرفتم که برای اولین بار آتا رو امتحان کنم. می خواستم ببینم که تلفن نمایندگی فروش آتا رو کسی داره؟

شما اگر بودید بین آسمان و آتا کدوم یکی رو برای مسافرت انتخاب می کردید؟
Vahidpm عزيز
سايت شركت آتا به اين آدرس است:
َAtaair.ir ([Only registered and activated users can see links])

شماره تماس اين شركت هم به شرح زير است:
رزرواسیون دفتر مرکزی تهران
تلفن : 24 - 44635121 - 021
خط ویژه : 4855
فاکس : 44671729 - 021
رزرواسیون دفتر مرکزی تبریز
تلفن : 8 - 3291453 - 0411
فاکس : 3291459 - 0411

به هر حال تنوع در بعضي كارها خوب است.اگر من جاي شما بودم آتا را به خاطر تازه تاسيس بودن آن و اينكه تا به حال در پروازهاي اين شركت مشكلي پيش نيامده و تاخير زيادي هم در پروازهايش نيست،انتخاب ميكردم.

شب خوش

mfpatc
24-07-2010, 13:19
برنامه پروازی از تاریخ 28/04/89 تا اطلاع بعدی قابل اجرا میباشد.

شرکت هواپیمایی آتالارایر روزهای جمعه، پرواز دمشق تبریز دمشق را راه اندازی نمود.

شرکت هواپیمایی ترکیش ایر روزهای شنبه از تاریخ 19/04/89، پرواز ازمیر تبریز ازمیر را راهاندازی نمود.

برنامه برخی از پروازها ممکن است موقتا تغییر کند.

لطفا برای اطلاع از آخرین تغییرات پروازی با اطلاعات پرواز فرودگاه تماس حاصل نمایید.

تمامی ساعات ورود و خروج پروازها به وقت محلی ایران میباشد.

لینک برنامه پروازی:

mfpatc
27-07-2010, 20:29
شرکت هواپیمایی ترکیش ایر روزهای شنبه از تاریخ 19/04/89، پرواز ازمیر تبریز ازمیر را راه اندازی نمود.

در ضمن این پرواز چارتر می باشد.

البته طبق خبرهای شنیده شده اخیرا پروازهایی نیز به دیگر شهرهای این کشور برقرار خواهد شد.

لینک برنامه پروازی:

لینک برنامه پروازی شنبه:

یه پرواز دیگه از ترکیه توسط شرکت Tail Wind از آدانا امشب به تبریز انجام خواهد شد که البته این پرواز هفتگی خواهد بود.

پس در حقیقت این پرواز چهارشنبه ها ساعت 02:30 صبح به فرودگاه تبریز وارد شده و 03:30 تبریز را به مقصد آدانا ترک خواهد کرد.

عشق پرواز
27-07-2010, 23:29
ممنون از اطلاع رسانیتون .
متاسفانه این پرواز هم نصف شب انجام میشه و نمیتونیم شکارش کنیم ~x(

royal1362
28-07-2010, 00:26
به احتمال زیاد مقصد پرواز Tail Wind آنتالیا باشه که به جهت دورزدن قوانین از طریق آدنا انجام میشه

amirali
03-08-2010, 23:53
یه پرواز دیگه از ترکیه توسط شرکت Tail Wind از آدانا امشب به تبریز انجام خواهد شد که البته این پرواز هفتگی خواهد بود.

پس در حقیقت این پرواز چهارشنبه ها ساعت 02:30 صبح به فرودگاه تبریز وارد شده و 03:30 تبریز را به مقصد آدانا ترک خواهد کرد.

سایت فرودگاه آنتالیا ([Only registered and activated users can see links])

amirali
26-09-2010, 01:23
چند تغییر در برنامه پروازی تبریز

شرکت آسمان برنامه پروازی شیراز تبریز شیراز را که روزهای دوشنبه و پنجشنبه انجام می شد به روزهای یکشنبه پنجشنبه تغییر داد و ساعت پرواز از شیراز به تبریز در ساعت 8 صبح و از تبریز به شیراز در ساعت 10:40 انجام می شود.
شرکت کاسپین پروازهای یکشنبه از تبریز به مقاصد دبی دمشق و تهران و روز سه شنبه از تبریز به دمشق و تهران را لغو کرده و برای روز چهارشنبه از تبریز یک پرواز به دبی و دو پرواز به دمشق انجام می دهد و برای پنجشنیه یک پرواز به تهران انجام می دهد.
شرکت کیش ایر پروازهای روز سه شنبه از تبریز به دبی و تهران را لغو کرده است و تعداد پروازهای هفتگی از تبریز به دبی از چهار پرواز به دو پرواز کاهش یافته است.
همچنین کلیه پروازها به شهرهای سواحل جنوبی در ترکیه و وارنا در بلغارستان با پایان یافتن ایام تعطیلات پایان پذیرفت.

amirali
24-10-2010, 19:07
بروز رسانی برنامه پروازی فرودگاه تبریز در سایت مراقبت پرواز تبریز آقای فرشباف

با تشکر از آقای فرشباف جدیدترین برنامه پروازهای فرودگاه تبریز را از لینک زیر دریافت کنید

عشق پرواز
24-10-2010, 20:50

با تشکر از آقای فرشباف جدیدترین برنامه پروازهای فرودگاه تبریز را از لینک زیر دریافت کنید

پرواز ماهشهر تبریز زاگرس ایر جدیدا دایر شده؟
آتاایر ظاهرا پرواز کیش در روز سه شنبه برقرار کرده ... پرواز دوم در چه روزی انجام میشود؟

mfpatc
25-10-2010, 22:36

با تشکر از دوستانم آقایان امیرعلی و عشق پرواز که پیگیر برنامه های پروازی می باشند، مدتی به دلیل مشغله کاری نمی توانستم سایت رو آپدیت کنم امیدوارم بعد از این باز در خدمت دوستان باشم.

عشق پرواز
26-10-2010, 02:35
جناب فرشباف اگر امکانش هست برنامه پرواز های حج تمتع رو هر در سایتتون قرار بدین تا ماهم از حج امسال ثوابی ببریم :D

mfpatc
09-11-2010, 13:26
جدید! برنامه پروازی از تاریخ 11/08/89 تا اطلاع بعدی قابل اجرا می باشد.

لطفا برای اطلاع از آخرین تغییرات پروازی با اطلاعات پرواز فرودگاه تماس حاصل نمایید.

تمامی ساعات ورود و خروج پروازها به وقت محلی ایران می باشد.

لینک برنامه پروازی:

amirali
29-01-2011, 00:59
با تشكر از آقاي فرشباف بالاخره برنامه پروازهاي هفتگي تبريز بروز رساني شد و از تاریخ 29/10/89 تا اطلاع بعدی قابل اجرا میباشد.
در برنامه جديد سه پرواز آتا اير به دمشق در روزهاي شنبه دو پرواز و جمعه يك پرواز قابل مشاهده است.

mfpatc
29-01-2011, 01:05
با تشكر از آقاي فرشباف بالاخره برنامه پروازهاي هفتگي تبريز بروز رساني شد و از تاریخ 29/10/89 تا اطلاع بعدی قابل اجرا میباشد.
در برنامه جديد سه پرواز آتا اير به دمشق در روزهاي شنبه دو پرواز و جمعه يك پرواز قابل مشاهده است.

متشکرم از دوست عزیزم جناب آقای امیرعلی به خاطر سرعت عمل و دقت نظرشان.

جدید! برنامه پروازی از تاریخ 29/10/89 تا اطلاع بعدی قابل اجرا میباشد.

mitra.bravo
29-01-2011, 09:26
با سلام .
جناب فرشباف ،لطفا در صورت امکان برنامه روز 5 شنبه رو چک فرموده و پرواز کاسپین (پرواز دمشق کاسپین خبلی وقته برداشته شده) حذف نمایید.

mfpatc
29-01-2011, 11:32
با سلام .
جناب فرشباف ،لطفا در صورت امکان برنامه روز 5 شنبه رو چک فرموده و پرواز کاسپین (پرواز دمشق کاسپین خبلی وقته برداشته شده) حذف نمایید.

سلام دوست عزیز

برنامه فوق همچنان که قبلا خدمت دوستان عرض نموده ام براساس آخرین اعلام مدیریت ترمینال فرودگاه تبریز که مرجع رسمی اعلان برنامه های پروازی فرودگاه می باشد؛ تنظیم می گردد. بنده نیز در این مدت سعی کرده ام بدون هیچ گونه دخل و تصرف این برنامه را از طریق وب منتشر نمایم.

بله پروازهای کاسپین مدتی است که از فرودگاه انجام نمی شود ولی در برنامه پروازی که از طریق مدیریت ترمینال فرودگاه (که آن هم از طریق شرکت های هوایی اعلام می شود) در برنامه گنجانده می شود که نشان از آن دارد که احتمال دارد این پروازها انجام شود.

با این وجود بنده دوباره از شرکت مورد نظر و مدیریت ترمینال در این مورد سوال کرده و مورد را خدمتتان عرض می نمایم.

با تشکر از شما

Medad Rangi
29-01-2011, 15:08
جناب فرشباف عزيز در لينك شما كه بالاي برنامه نوشته از تاريخ 11/8/89 قابل اجرا است؟؟؟؟چيزي از 29/10/89 ننوشته..

mfpatc
29-01-2011, 23:24
جناب فرشباف عزيز در لينك شما كه بالاي برنامه نوشته از تاريخ 11/8/89 قابل اجرا است؟؟؟؟چيزي از 29/10/89 ننوشته..

سلام و عرض ادب
آخرین برنامه مربوط است به تاریخ 29/10/89.

لینکی که شما می فرمایید و در تاپیک هست مربوط هست به آپدیت قبلی.

mfpatc
31-01-2011, 17:55
با سلام .

دوست عزیز بنده برنامه پروازی را چک نمودم،

موردی که شما فرمودید صحت داشت، از لیست حذف کردم.

با تشکر از دقت نظر شما.

mfpatc
25-02-2011, 22:54
جدید! برنامه پروازی از تاریخ 24/11/89 تا اطلاع بعدی قابل اجرا می باشد.

جدید! اگر از IE8 یا IE9 استفاده می کنید با استفاده از تکنولوژی Web Slice ([Only registered and activated users can see links])که در صفحات برنامه پروازی سایت قرار داده شده است می توانید آنها را به Favorites Bar مرورگر خود اضافه کنید.

لینک برنامه پروازی:

mfpatc
07-03-2011, 23:51
برنامه پروازی فرودگاه تبریز به همراه لیست قیمت ها:

جدید! قیمت های ارایه شده بعد از محاسبه عوارض فرودگاهی، عوارض شهرداری و ... می باشد.

جدید! قیمت پروازها صرفا برای اطلاع مسافرین بوده و ممکن است تغییر یابد.

جدید! لطفا برای اطلاع از آخرین تغییرات نرخ بلیط مسیرهای پروازی با آژانس های مسافرتی تماس حاصل نمایید.

جدید! تمامی قیمت ها به ریال ایران می باشد.

جدید! در مورد پروازهای خارجی بسته به کلاس های مختلف قیمت ها متفاوت می باشند که قیمت های درج شده کمترین نرخ بلیط می باشد.

لینک برنامه پروازی:

عشق پرواز
08-03-2011, 00:08
جالبه ! قیمت مسیر تبریز بندرعباس بیشتر از مسیر تبریز دبی هست !!

amirali
08-03-2011, 13:00
با تشكر از جناب فرشباف عزيز بابت اطلاع رسانيشون
آقاي فرشباف اگر امكانش هست برنامه پروازهاي حج عمره امسال را نيز مانند سالهاي قبل در سايت قرار دهيد.

mfpatc
09-03-2011, 19:36
جالبه ! قیمت مسیر تبریز بندرعباس بیشتر از مسیر تبریز دبی هست !!

جالب تر از اون اینکه:
تبلیغ یکی از آژانس های مسافرتی دستم رسیده بود که تور هوایی مشهد تبریز رو با سه شب اقامت در هتل آپارتمان به همراه صبحانه، ناهار و شام 159000 تومن زده بود در حالی که فقط بلیط رفت و برگشت مشهد تبریز حدود 195000 تومن می باشد.

mfpatc
10-03-2011, 17:36
آقاي فرشباف اگر امكانش هست برنامه پروازهاي حج عمره امسال را نيز مانند سالهاي قبل در سايت قرار دهيد.

برنامه پروازهای حج عمره فرودگاه تبریز در اسفند 89

متاسفانه برنامه پروازهای حج عمره سال 90 هنوز اعلام نشده است، به محض اعلام اطلاع رسانی خواهم کرد.

تقدیم به amirali و عشق پرواز که این تاپیک را به صورت فعال پیگیر هستند.

لینک برنامه پروازی:

mitra.bravo
10-03-2011, 19:37
با سلام.
ظاهرا پرواز کاسپین از تبریزبه دبی به روز های سه شنبه و ساعت خروج ازتبریز 11:30 تغییر پیدا کرده است .

Medad Rangi
11-03-2011, 14:08
جالب تر از اون اینکه:
تبلیغ یکی از آژانس های مسافرتی دستم رسیده بود که تور هوایی مشهد تبریز رو با سه شب اقامت در هتل آپارتمان به همراه صبحانه، ناهار و شام 159000 تومن زده بود در حالی که فقط بلیط رفت و برگشت مشهد تبریز حدود 195000 تومن می باشد.
===========================================

مهندس فرشباف عزيز دقيقا من هم اين تبليغ رو ديدم.واقعا در نوع خودش جالبه.احتمالا از فرودگاه تبريز سوار ميشي ميري تو فرودگاه زنجان پياده ميشي بعد از اونجا با اتوبوس ميبرنت مشهد.جالبه

mfpatc
12-03-2011, 22:18
با سلام.
ظاهرا پرواز کاسپین از تبریزبه دبی به روز های سه شنبه و ساعت خروج ازتبریز 11:30 تغییر پیدا کرده است .

سلام .
حق با شماست.

برنامه کاسپین تغییر کرده است ولی چون این برنامه هنوز از طرف شرکت کاسپین به فرودگاه اعلام نگردیده، بنابراین در برنامه اعمال نشده است.

یکی از متغیرترین برنامه های پروازی همین برنامه شرکت کاسپین و آسمان می باشد که هر هفته تغییر می کند و کلی دردسر ساز است.

SINA_A300
10-04-2011, 10:46
با سلام...

ظاهرا پروازهاي شركت هواپيمايي ايران ايرتور در مسير مشهد-تبريز-مشهد از ابتداي سال جديد لغو گرديده است . البته بنده از اين موضوع اطمينان كامل ندارم ولي در برنامه پروازي فرودگاه مشهد چنين پروازي نوشته نميشه . از دلايل اصلي لغو اين پرواز به برقراري پرواز روزانه توسط هواپيمايي آتا در اين مسير و خروج توپولف ها از ناوگان ايرتور ميتوان اشاره كرد .

عشق پرواز
10-04-2011, 15:27
امروز صبح ساعت 7:30 یک فروند ام دی تابان در فرودگاه تبریز به زمین نشست ... منتظریم برنامه پروازی در بیاد ببینیم جزو پروازهای برنامه ریزی شده هست یا خیر.

SINA_A300
14-04-2011, 22:00
با سلام...

ظاهرا پروازهاي شركت هواپيمايي ايران ايرتور در مسير مشهد-تبريز-مشهد از ابتداي سال جديد لغو گرديده است . البته بنده از اين موضوع اطمينان كامل ندارم ولي در برنامه پروازي فرودگاه مشهد چنين پروازي نوشته نميشه . از دلايل اصلي لغو اين پرواز به برقراري پرواز روزانه توسط هواپيمايي آتا در اين مسير و خروج توپولف ها از ناوگان ايرتور ميتوان اشاره كرد .

با عرض پوزش خدمت دوستان عزيز،خبر قبلي خودم رو تصحيح ميكنم . الان كه به سايت فرودگاه مشهد نگاه كردم پرواز ايرتور به تبريز همانند 5-6 سال پيش در ساعت 5:30 صبح برنامه ريزي شده است:

mitra.bravo
15-04-2011, 00:03
یکی از متغیرترین برنامه های پروازی همین برنامه شرکت کاسپین و آسمان می باشد که هر هفته تغییر می کند و کلی دردسر ساز است.

/QUOTE]

درسته ! كاسپين برنامه هفتگي دارد ولي آسمان برنامه هاي 6 ماهه اي را به ايستگاه هاي خود اعلام ميكند و به نظر من بعد از ايران اير و شايد ماهان منظم ترين برنامه ي پروازي رادارد .

mfpatc
29-04-2011, 15:18
جدید! برنامه پروازی از تاریخ 01/02/90 تا اطلاع بعدی قابل اجرا می باشد.

لینک برنامه پروازی:

لینک برنامه پروازهای عمره فرودگاه تبریز:

mitra.bravo
29-04-2011, 16:34
[QUOTE=mfpatc;320604]جدید! برنامه پروازی از تاریخ 01/02/90 تا اطلاع بعدی قابل اجرا می باشد.

" ظاهرا كاسپين باز هم ساعت هاي پروازي خودش رو تغيير داده وباعث ز حمت آقای مهندس خواهد شد ."

mfpatc
30-04-2011, 19:11
[QUOTE=mfpatc;320604]جدید! برنامه پروازی از تاریخ 01/02/90 تا اطلاع بعدی قابل اجرا می باشد.

" ظاهرا كاسپين باز هم ساعت هاي پروازي خودش رو تغيير داده وباعث ز حمت آقای مهندس خواهد شد ."

متشکرم از کمکی که می کنید، برنامه تصحیح شد:

لینک برنامه پروازی سه شنبه:

Behrang
01-05-2011, 21:46
خبرگزاری مهر : یک نماینده مجلس گرجستان پیشنهاد کرد، خط هوایی مستقیم بین تبریز - تفلیس راه اندازی شود.

کوباتاکوپیا بعدازظهر یکشنبه در دیدار با احمد علیرضا بیگی استاندار آذربایجان شرقی گفت: این پیشنهاد به شرکت هواپیمایی ملی گرجستان خواهد شد تا با مساعدت مسئولان آن محقق شود.

وی با بیان اینکه راه اندازی خط هوایی مستقیم تبریز – تفلیس گام مهمی در تعمیق همکاری های دوجانبه است، افزود: برگزاری نشستی با مسئولان فرودگاه بین المللی تبریز جهت تحقق این مهم ضروری است.

mfpatc
14-07-2011, 12:31
جدید! برنامه پروازی از تاریخ 15/04/90 تا اطلاع بعدی قابل اجرا می باشد.

لینک برنامه پروازی:

SINA_A300
02-09-2011, 15:07
امروز جمعه 11 شهريور 90 ، پروازهاي مشهد-تبريز از دو پرواز به پنج پرواز افزايش يافت . امروز علاوه بر شركت هاي ايرتور و آتا ،شركت هاي كيش اير و تابان هم در اين مسير پرواز انجام دادند . پروازهاي كيش اير با هواپيماي EP-LCM (صبح و عصر) و پرواز تابان كه اولين پرواز برنامه ريزي شده اين شركت پس از مدت ها به تبريز بود با هواپيماي UR-CIZ انجام شد.
MD88 تابان در آسمان تبريز
11 شهريور 90

mfpatc
06-10-2011, 22:57
جدید! برنامه پروازی از تاریخ 14/07/90 تا اطلاع بعدی قابل اجرا می باشد.

لینک برنامه پروازی:

mfpatc
18-10-2011, 13:31
جدید! برنامه پروازی از تاریخ 24/07/90 تا اطلاع بعدی قابل اجرا می باشد.

لینک برنامه پروازی:

mfpatc
09-02-2012, 18:00
جدید! برنامه پروازی از تاریخ 17/11/90 تا اطلاع بعدی قابل اجرا میباشد.

لینک برنامه پروازی:

Medad Rangi
10-02-2012, 15:30
جناب mfpats عزيز اگه واستون امكان داشته باشه برنامه پروازهاي حج كه چند روز بعد شروع ميشه رو هم قرار بديد...ممنون

mfpatc
16-02-2012, 20:57
جدید! برنامه پروازی از تاریخ 26/11/90 تا اطلاع بعدی قابل اجرا میباشد.

لینک برنامه پروازی:

mfpatc
16-02-2012, 20:59
جناب mfpats عزيز اگه واستون امكان داشته باشه برنامه پروازهاي حج كه چند روز بعد شروع ميشه رو هم قرار بديد...ممنون

برنامه پروازهای حج عمره فرودگاه تبریز در اسفند 90

تقدیم به مداد رنگی و راستاد که این تاپیک را به صورت فعال پیگیر هستند.

لینک برنامه پروازی:

SINA_A300
10-06-2012, 12:19
پرواز ماهشهر-تبریز-ماهشهر مجددا توسط هواپیمایی نفت برقرار شده است :

*روزهاي جمعه از مورخه 12/03/91 الي 30/04/91 ماهشهر-تبريز-ماهشهربا هواپيمايي نفت ساعت ورود 15:05 ساعت15:35 انجام خواهد شد.

*روزهاي جمعه از مورخه 03/06/91 الي 31/06/91 ماهشهر-تبريز-ماهشهربا هواپيمايي نفت ساعت ورود 15:05 ساعت15:35 انجام خواهد شد.

همچنین پروزاهای تبریز-دبی که مدتی بود انجام نمیشد مجددا و با نزدیک شده به فصل تابستان در روزهای شنبه توسط شرکت کیش ایر و روزهای سه شنبه توسط شرکت کاسپین انجام میشود.

پروازهای فرودگاه تبریز به کشور عراق که قبلا به شهر بغداد انجام میشد،همگی در برنامه پروازی جدید به مقصد نجف انجام میشود.این پروازها روزهای چهارشنبه توسط ایران ایر و جمعه توسط ایرتور انجام میشود .

پروازهای شرکت هواپیمایی آتا به کشور عراق مدتی است که از برنامه پروازی حذف شده است.

بنپایه ([Only registered and activated users can see links])