PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بشقاب پرنده ها در بوشهر!!

morteza_1234m
10-03-2009, 23:17
دانلود کلیپ بشقاب پرنده ها (هواپیمای جاسوسی) در بوشهر

ماجرای بشقاب پرنده ها و مثلث برمودا از جالب ترین موضوعاتی بود که ذهن ما را در کودکی به خود مشغول کرده بود.
این پدیده های عجیب و غریب همیشه سوال برانگیز و صحبت کردن و گمانه زنی در مورد آن بسیار جالب بود.
در سال های اخیر با واژه جدیدی رو به رو شده ایم که گریبان ما ایرانی هارا هم گرفته است:

پدیده «اشیا نورانی»

سه یا چهار سالی می شود که هر چند وقت یکبار خبر می رسد در نقطه ای از ایران، اشیا نورانی دیده شده اند. مردم هر منطقه مشاهدات جالب خود را از رویت پرنده های نورانی تعریف می کنند. اما هیچ کسی پاسخ مشخصی برای این پدیده ندارد. نیروی هوایی ایران از شناخت آن عاجز است و مسئولان دولتی هم ترجیح می دهند با سکوت از کنار قضیه عبور کنند و واکنشی به آن نشان ندهند. با این حال همیشه برای من این سوال وجود داشت که اشیا نورانی چه ویژگی هایی و از نظر ظاهر چه ابعادی دارند. در این مدت عکس های منتشره از اشیا نورانی آنقدر مبهم و غیر شفاف بود که چیزی از کنجکاوی آدم کم نمی کرد.

با این حال همیشه این امید را داشتم که روزی تصویر شفافی از بشقاب های پرنده ببینم.
ظاهرا در چند ماه گذشته پرواز اشیا نورانی بر فراز شهر بوشهر افزایش یافته و در یکی از این پرواز ها فردی موفق می شود تصویر روشن، واضح و شفافی از بشقاب های پرنده شکار کند و این تصاویر هم اکنون به صورت بلوتوث در دست شهروندان بوشهری در حال چرخش است و حالا ما این فیلم کوتاه را برای شما تهیه کردیم.

اگر علاقمندید واضح ترین تصویر ممکن را از بشقاب های پرنده ببینید می توانید آن را در زیر دانلود کنید. جالب است که فیلم های زیادی از اشیا نورانی وجود دارد اما هیچ یک از آن ها وضوح فیلمبرداری بوشهر را ندارد و در هیچ یک از فیلم های دیگر نمی شود با دقت، تمام ابعاد و جرئیات بشقاب پرنده را رویت کرد.

نکته جالب این جا است شئی نورانی در تصویر ضبط شده نه در فراز آسمان ها، بلکه در فاصله ده متری از سطح زمین دیده می شود. تصویر ضبط شده بسیار کوتاه است و با اینترنت کم سرعت هم میتوانید دانلود کنید.

نکته قابل توجه در این تصویر این است که به نظر می رسد شئی نورانی با موادی استتار شده است و بدنه این شئی قابل رویت نیست، گویی با شاخه های درخت روی آن را پوشانده اند و در نتیجه حجم هندسی دقیقی ندارد چرا که زائده هایی روی آن قابل تشخیص است.

پیشنهاد می کنم این فیلم را چندین و چند بار ببینید و حس کنجکاوی خود را تا حدی ارضا کنید!
این فیلم با فرمت MP4 می باشد و این احتمال وجود دارد که بعضی از شما عزیزان با این جور چیزها آشنایی نداشته باشید و نتونید پس از دانلود کردن آن را مشاهده کنید به همین خاطر نرم افزار مخصوص برای پخش آن
(GomPlayer) را هم برای شما گذاشته ایم
دانلود فیلم بشقاب پرنده ها در بوشهر
دانلود نرم افزار GomPlayer

تحقیقات زیادی در رابطه با تاریخچه بشقاب پرنده ها وجود دارد, گفته میشود که در سال 1940 یک بشقاب پرنده در آلمان سقوط میکنه و آلمانی ها (هیتلر) اون رو مورد تحلیل و بررسی قرار میدهند و نمونه های مشابهی ازش میسازد بعد از جنگ جهانی و بردن دانشمندان آلمانی به امریکا این صنعت در اختیار امریکا قرار میگیره....
عکس ها و توضیحات مربوطه را در قالب یک فیلم کوتاه دیگر برای شما تهیه کردیم که در زیر میتوانید دانلود کنید.
پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید!

[Only registered and activated users can see links] ... _.mp4.html ([Only registered and activated users can see links])
دوستان به نظر شما اینها هم بازم تقلبی و ... است
به نظر من که ساخت بشر دو پا نمی تونه باشه چون هیچ طراحیش به طراحی انسان نمی خوره

morteza_1234m
11-03-2009, 10:42
کسی نظری نداره دربره این فیلم
تا حالا همچنین فیلمی با این کیفیت ندیده بودم؟
آیا این هم ساخیگیست؟
به نظر من که غیر ممکنه که ساختگی باشه چون اصلا خیلی واقعی به نظر میاد

bana
11-03-2009, 12:49
اگه ميشه لينك را چك كنيد.

morteza_1234m
11-03-2009, 13:06
[Only registered and activated users can see links] ... nfo%5d.mp4 ([Only registered and activated users can see links])

bana
11-03-2009, 14:51
راستش بوشهر (شهر بوشهر ) کوه نداره !!!

JSF
11-03-2009, 15:57
ماجرای شیء نورانی بر فراز بوشهر واقعیت دارد.
و به محض تیک آف فانتوم های آلرت بوشهر با سرعت بسیار بالا از بوشهر دور میشود.
اما نمیدانم فیلم ها واقعی هستند فقط این را میدانم که از میان این چندین فیلم تنها یک فیلم واقعی وجود دارد.

Lufthansa
11-03-2009, 16:03
راستش اگر از نکته ای که جناب bana فرمودند صرف نظر کنیم (من از دوران راهنمایی جغرافیام ضعیف بود :D )، این فیلم خیلی واقعی و واضح به نظر میرسید!
همونطور که دوستمون هم فرمودند طراحی خیلی جالبی هم دارند و اگر کمی بیشتر دقت کنیم حدود شش نقطه نورانی در فاصله مشخصی این دو پرنده را همراهی میکنند.

اما صد افسوس که طبق فرموده استاد عزیز جناب JSF رهگیری اونها با امکانات فعلی امکان پذیر نیست.

RF-4 Pilot
11-03-2009, 16:13
دوستان عزيز اين فيلم براى بوشهر نيست. من اين فيلمو رو youtube ديدم و مربوط به يكى از كشورهاى اسياى شرقى هستش اگه به اون برجك توى فيلم توجه كنيد كه بيشتر در كشورهاى اسياى شرقى ساخته ميشه و اينكه بوشهر كوه نداره. ولى تصاوير كاملا" واقعى هستند و بنظر من ufo وجود داره. اگه تو youtube كلمه ufo رو search كنين اين فيلم و فيلمهاى بسيار واضح و طولانى از بشقاب پرنده ها رو ببينيد.

bana
11-03-2009, 16:20
من اين كليپ رو چند وقت پيش(حدودا 8 ماه پيش )ديده بودم و خيلي تعجب كردم اولا معروف بود كه مال اطراف بوشهره و دنبال جواب گشتم.بعد فهميدم كه اينا هر چي كه بودن مال بوشهر نيستن و تو سايت youtube چند تا كليپ ديگه از اين هست كه به يوفو هاي هاييتي معروفه و اگه تو اين سايت haiti ufo را سرچ كنين مي فهمين من چي ميگم.

Mahmood Mokhtari
11-03-2009, 17:48
مشاهده شی نورانی بر فراز آسمان شهرستان دشتستان در تاریخ 15/12/87 تایید میشود.

SILENT WAVE
11-03-2009, 18:24
دوستان سلام

واقعا نمی دانم چه بگوییم.

اگر این فیلم واقعی باشد شخص تصویر بردار بسیار ساده دل بوده چون می توانست با ارئه فیلم به برخی مراکز خارجی پول خوبی را صاحب شود.

در ثانیه 0 دو شئ نورانی در تصویر وجود دارد گویی شخص بتدا قصد فیلم برداری از آنها را داشته که متوجه دو شئ پرنده نزدیک خود می شود و از آنها فیلم می گیرد.

اما نکته مهم جمع شدن تعداد بیشتری از اشیاء پرنده در لحظه پایانی فیلم هست.

به نظر شما هم این شکل 5 بازو عجیب نیست. چرا با تصاویری که تا به حال دیده بودیم تفاوت دارد؟! شاید به خاطر اینکه موجودات فرازمینی گونه های متفاوت دارند که مورد تایید دانشمندان هم قرار گرفته و قطعا ادوات مورد استفاده آنها مختلف خواهد بود.

در لحضات اولیه فکر کنم ثانیه 7 قسمت لبه کمی روبه بالای یوفو دیده می شود.البته شکاف بین بازوها از روبه رو به روشنی قابل شناسایی است.آنچه که زیر یوفو مثل شاخه درخت و استتار دیده می شود بیشتر به گیاهان سوزنی مثل کاج و سرو یا مثل درخت (کنار) که در این مناطق وجود دارد قابل تفسیر است.

نبود صدا در هنگام عبور از بالای سر فرد فیلم بردار جالب توجه است و استفاده از موتورهای معمول پیستونی و جت و حتی برقی همراه با فن را کنسل می کند.

در خاطرات سرتیپ پرویز جعفری که در زمان خدابیامورز با یوفوها روبه رو شده بود می خوانیم هر وقت که هواپیما نزدیک شئ مورد نظر می شد سیستم الترونیک هواپیما مختل می شد.جالب است حتی با اینکه یوفو از روی سر فرد عبور کرده اخلالی در کار موبایل ایجاد نشده.

با اینکه یوفوها هنوز از تصویر پراکنده نشده اند چرا فیلم برداری پایان پذیرفته ؟!

مدل های گوناگونی از بشقاب پرنده ها توسط کشورهای مختلف ساخته شده که تا اندازه ای با آنها آشنا هستم حتی در یکی از پیشرفته ترین آنها که در یک پروژه مشترک بین آمریکا و روسیه ساخته شده توسط سیستم پیشران خاصی با نام نقاله گردآبی که با ایجاد جریان هوایی با توربولانس زیاد به سمت زمین و زاویه خروج هوای چرخشی مسیر حرکت آن تغییر می کند کار می کند.مدل های مختلف پرندهای جاسوسی کشورهای مختلف هم که معرف حضور همه عزیزان هست و با نحوه کارکرد آنها آشنا هستید پس نباید یک فیلم را مربوط به فعالیت سایر کشورها و نیروگاه بوشهر و مسئله جاسوسی از آن ربط داد.

در نهایت نظر مثبتی به این فیلم دارم.
[Only registered and activated users can see links]

r21387
11-03-2009, 19:56
میشه لینک رو یه بار دیگه بزارید هر کدوم رو که میرم نمیتونم فیلمو ببینم سپاسگزارم >:D<

falcon7777
12-03-2009, 00:24
با سلام
حدود 4 ماه پیش من این فیلم را در سایتyahoo دیدم :-1

morteza_1234m
14-03-2009, 19:56
منم منظورم استان بوشهر بوده
در ضمن شما بع اینم فکر کنید که ممکنه حافظه مموری موبایل شخص مربوطه پایین باشه مثل مال برادرم که 256 است و چند دقیقه یا چند پانیه بیشتر فیلم نمی گیره
در ضمن من اعتماد به نفس این فرد را تحسین می کنم که با دیدن یک دفعه ی همچنین جسمی جلوی خودش هول نمی کنه و به فیلم برداری ادامه می دهد
و یک چیز دیگه اینکه اگه آمریکا اگه بخواد چیز جاسوسی را بفرسته یک جا به این تعداد زیاد در برای یک نقطه نمی فرسته
[Only registered and activated users can see links] ... _.mp4.html ([Only registered and activated users can see links])

Bravo
15-03-2009, 03:46
به هیچ عنوان فیلم در استان بوشهر گرفته نشده بلکه نژاد درختهای خرما که مشاهده مینمایید با نژاد نخلهای ایران کاملا متفاوت است.

فیلم یا مربوط به جنوب شرقی آسیا و یا آمریکا هستش.

ebi.ebrahimi
25-01-2010, 00:54
این فیلم بسیار جالبه .
دقت کنید که اون اشیا که در فاصله ی بالاتر و دورتری بودند ، یه جورایی این دو تا رو ساپورت می کردند . و این دو بعد از گشت زدن برگشتن بالا به سمت اونها .

به بی صدا بودن این اشیا دقت کنید . فقط صدای شکافتن هوا رو می شنوید و نه هیچ چیز دیگه ای.

یه سری برگ و سبزه و اینها هم چسبوندن به خودشون اگه اشتباه نکنم که شاید برای استتار بوده .

ولی خیلی باحاله .
بی چاره ها می ترسن به ما نزدیک شن .
واقعا هم خطرناکیم .

بیان اینجا می خوایم تکنولوژی شون رو بدزدیم و باهاش قدر تر بشیم .
بشر زمینی هنوز بچه ای بیش نیست .

jayjay
10-12-2010, 20:21
دوستان این ویدیو یه ویدیو فیک یا قلابی هست که بهرحال یکی از ویدئویهای بسیار پرمخاطب در YouTube بود و بعداً سازنده ویدئو درباره چگونگی ساختن این ویدئو توضیح داد و مصاحبه اش حتی در لس آنجلس تایمز هم چاپ شد .. مشخص شد که این آقا برای یه کمپانی جلوه های ویژه کار می کرده و این ویدئو بخشی از یه تحقیق اولیه برای ساخت یک فیلم بوده :

در لینک زیر که مربوط به سازندش هست میتونید در باره چگونگی ساخت این ویدیو بخونید و نرم افزار های فروشی هم داره:
[Only registered and activated users can see links]

amirhosein
08-09-2011, 23:46
سلام من نتوانستم فیلم را ببینم لطفا کمکم کنید

aeroreza
26-11-2013, 12:16
طی چند شب گذشته شئ نورانی بر فراز برخی از شهرها و روستاهای جنوب کشور از جمله استان بوشهر دیده شده است که یکی از آنها بر فراز پتروشیمی بوشهر تا مدتی ثابت بوده است.

به گزارش دانا، شب گذشته یک شئ نورانی در ارتفاع پائین که گفته می شود حدود 1000 متر از سطح دریا است، بر فراز پتروشیمی عسلویه دیده شده است.

این شئ نورانی پس از جابهجا شدن طی دقایقی، در نقطه ای در بالای پتروشیمی عسلویه ثابت شده است.

گفته می شود این شئ نورانی در شبهای گذشته نیز دیده شده است.

همچنین در چند شب گذشته یک شئ نورانی پر رنگ با مسیر حرکت غرب به شرق در شهر گناوه دیده شده است که البته این شئ حدود یک ساعت ثابت بوده است.

خاطرنشان می شود در چند شب گذشته در ارتفاعات غرب برخی از روستاهای بوشهر از جمله کردلان نیز این شئ پرنور به رنگ سفید دیده شده است که این شئ پس از مدتی محو شده است.

هنوز ماهیت این اشیاء نورانی مشخص نیست؛ اما ظاهر شدن این شیء بر فراز پتروشیمی عسلویه قابل تأمل است.

Iran javid
28-11-2013, 13:16
ببخشید پس پدافند این مناطق دقیقا چیکار می کنن؟ ادعای زدن پشه رو هوا رو دارن بعد اونوقت می ایستن و این اشیا رو تماشا می کنن؟ لااقل اقدامی چیزی... آخه مگه میشه یه شی نورانی بیاد و هیچ کس هیچ کاری نکنه؟

Diamond
29-11-2013, 14:11
پريروز عصر ساعت ٤:١١ دقيقه توي فاينال فرودگاه كرمان در حال كاهش ارتفاع از ١٠ هزار پا به ٦ هزار پا بوديم كه متوجه تابيدن نور بسيار زيبا و پر قدرتي در راستاي باند ٣٤ شديم،نور مذكور شدتش كم و زياد ميشد و بين زمين و آسمون معلق بود،من و استادم واقعا متعجب شده بوديم،نزديكِ لندينگ نور ناپديد شد،و ما از برج هم در مورد نور سوال كرديم،اما اونها گفتند ما متوجه چيزي نشديم،ما از ارديال ١٥٦ در حال فرود بودي و نور تقريبا در رديال ٢٠ درجه خود نمايي ميكرد!