PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت جدید ماهان و فروش اینترنتی بلیت

IR800
27-04-2009, 13:06
چند وقته سایت ماهان ظاهر جدیدی پیدا کرده.
اولین نکته مورد توجه در هنگام ورود به سایت تصویر بوئینگ 777 singapore airlines بر فراز سنگاپوره.
اینم از لینک تصویر اصلی: [Only registered and activated users can see links]
سیستم خرید اینترنتی بلیت هم راه اندازی شده. ولی یه کم که باش کار کنید میفهمید که مشکلات زیادی داره. به نظر من سیستم خرید اینترنتی ایران ایر با اینکه فقط پروازهای داخلی رو داره خیلی از ماهان کارآیی بهتری داره.
امیدوارم این مشکلات هر چه سریعتر برطرف بشه.

amin_7
27-04-2009, 18:44
سامانه فروش بلیط ایران ایر فوق العاده است.من به طور متوسط هفته ای یک بلیط را از این سایت خریداری می کنم . به راحتی در کمتر از 60 ثانیه میشه بلیط هواپیما را خرید و خوبی دیگر آن این است که %20 ظرفیت پرواز را بر روی شبکه فروش اینترنتی قرار داده اند و 24 ساعته میشه خرید را انجام داد و معمولا چند ساعت قبل از زمان پرواز هم 2-3 ظزفیت باز می شود.
اما عیبی که دارد این است که برای خرید باید کارت اعتباری بانک سامان داشت.

New person
02-05-2009, 11:43
من مدتهاست توی سایت ایران ایر رجیستر کردم اما هر بار که وارد میشم پیغام میده هنوز شناسه کاربری شما فعال نشده و به زودی برای شما ایمیل خواهد شد و من هم هنوز منتظر هستم.
دوستان اگه میشه بنده رو راهنمایی کنید که چه باید بکنم؟

amin_7
02-05-2009, 16:52
New person جان من هم 3-4 دفعه در این سایت رجیستر کردم اما اکانتم فعال نشد.یکی از دوستانم لطف کرد و اکانت خودش را با من به اشتراک گذاشت و این چنین من می توانم بلیط خریداری کنم.
به نظرم ظرفیت اکانت هایی که داشتن تمام شده.مخصوصا اینکه بعضی آژانس ها از این طریق به ظرفیت %20 بلیط های اینترنتی دسترسی پیدا کردند و اقدام به فروش بلیط می کنند.

Emad-Aviation
02-05-2009, 21:20
دقيقا منم همچين مشكلي دارم و نام كاربري اكتيو نمي شه...

PersianPilot
03-05-2009, 14:19
سلام, منم این مشکل رو داشتم , شما باید با اون شماره ای که تو سایت Ebooking ایران ایر هست تماس بگیرید , بعد یوزرنیمتونو بهشون بدید تا اکتیوش کنن .

amin_7
04-05-2009, 00:13
سلام, منم این مشکل رو داشتم , شما باید با اون شماره ای که تو سایت Ebooking ایران ایر هست تماس بگیرید , بعد یوزرنیمتونو بهشون بدید تا اکتیوش کنن .
یعنی شما هم همین کارو کردین؟؟؟

Emad-Aviation
04-05-2009, 10:46
New person جان من هم 3-4 دفعه در این سایت رجیستر کردم اما اکانتم فعال نشد.یکی از دوستانم لطف کرد و اکانت خودش را با من به اشتراک گذاشت و این چنین من می توانم بلیط خریداری کنم.
به نظرم ظرفیت اکانت هایی که داشتن تمام شده.مخصوصا اینکه بعضی آژانس ها از این طریق به ظرفیت %20 بلیط های اینترنتی دسترسی پیدا کردند و اقدام به فروش بلیط می کنند.

امين جان زنگ بزن به اين شماره:
46625677
فروش اينترنتي هما

يوزر رو ميدي واست اكتيو مي كنند.براي من همين الان اوكي شد.

amin_7
04-05-2009, 12:32
ممنون امی جان.
ولی سیستمشون اشکال داره وقتی که اینترنتی رجیستر می کنن دیگه برا اکتیو شدنش نباید تلفن زد!!!

IR800
28-05-2009, 11:54
عکس جدید صفحه اول سایت ماهان: تصویری کامپیوتری از 747 ماهان

falcon7d
28-05-2009, 15:38

[Only registered and activated users can see links]

falcon7d
28-05-2009, 15:43

amin_7
28-05-2009, 17:09
اگر 6 ماه خرید نکنید اکانتتون خذف میشه.
برای خذف نشدن میتونید برای دوستان و آشنایان هم بلیط بگیرید ;)
یه جورایی آژانس هواپیمایی میشید انوقت :D

747-400
11-11-2009, 11:11
در سایت جدید ماهان مسیر پروازی شانگهای نیز اضافه شده است
دوستان کسی اطلاع ندارن این مسیر کی شروع به مسافرگیری میکند
ودر چه روزهایی قرار است به شانگهای پرواز داشته باشد.

احتمالا 747 در این مسیر پرواز خواهد داشت.

Capello
11-11-2009, 11:16
در نقشه ای که کشیده شده از Stockholm و Almaty و Shanghai به عنوان مسیر های آینده ایرلاین نام برده شده ... ان شاالله که اینطور باشه و مشکل مسیر ماهان هم حل بشه

mmoghadam2003
11-11-2009, 14:03
در نقشه ای که کشیده شده از Stockholm و Almaty و Shanghai به عنوان مسیر های آینده ایرلاین نام برده شده ... ان شاالله که اینطور باشه و مشکل مسیر ماهان هم حل بشه

phoenixx
12-11-2009, 11:37
اول اینکه سیستم فروش اینترنتی ایران ایر هرچند وجودش حکم کفش کهنه ای در بیابان داره، اما با وجود اینکه ایران ایر شرکتی است وابسته به دولتی که داعیه الکترونیک شدن رو داره و اولین ایرلاین کشور هست تا حد بسیار زیادی از استاندارد جهانی فاصله داره. البته این مژده رو به شما بدم که ایران سفارش ساخت یک پورتال رو به یک شرکت معتبر طراحی وبسایت و پورتال داده انشاءالله در آینده نزدیک شاهد پیشرفت هایی در سیستم رزرواسیون هستیم.
دوم اینکه تصویری که از مسیرهای پروازی ماهان گذاشته شده تصویری هست که 2-3 سالی هست در مجله های داخل پروازی ماهان چاپ میشه و احتمالا منظور اینه که این شرکت علاقمنده به این مسیرها پرواز داشته باشه

CoPilot-Naft
28-03-2010, 22:14
دوستان امشب برای یکی از فامیلا اینترنتی بلیط گرفتم از ماهان کرمانشاه به تهران یه کد به ما داد رفرنس حالا من همش استرس دارم چون خیلی براش تعریف کردم حالا سوالم اینه که باید این کدو بده به دفتر ماهان تو فرودگاه و بلیط بگیره؟زنگم زدیم دفتر ماهان گفت مسئول فروش نیست فردا بیان

AWZ
28-03-2010, 22:37
دوستان امشب برای یکی از فامیلا اینترنتی بلیط گرفتم از ماهان کرمانشاه به تهران یه کد به ما داد رفرنس حالا من همش استرس دارم چون خیلی براش تعریف کردم حالا سوالم اینه که باید این کدو بده به دفتر ماهان تو فرودگاه و بلیط بگیره؟زنگم زدیم دفتر ماهان گفت مسئول فروش نیست فردا بیان

بعد از اینکه پرداخت رو انجام بدی یه رسید نمایش داده میشه که باید همون رو پرینت کنی.
یه نسخه هم به ایمیلت میاد.
همون به منزله بلیط هست. وقتی بخوای کارت پرواز بگیری همون رو با کارت شناسایی نشون میدی تو سیستم چک میکنه کد رفرنس رو و کارت پرواز واست صادر میکنه. اون یه تیکه کاغذ فقط واسه چک کردن اطلاعات هست.

airport_eng
29-03-2010, 03:36
سلام دوستان یک توزیع کوچک در مورد بلیت اینترنتی ماهان و ایران ایر بدم و اینکه ایران ایر اگه بلیت اینترنتی بگیرید بدلیل اینکه به شما شماره بلیت می دهد بلیت شما ثبت و جا برای شما رزرو می شود ولی ماهان بنده چندین بار که اینترنتی بلیت گرفتم اصلا شماره بلیت نمی دهد ولی بلیت به نام شما رزرو می شود و حتما باید یک ساعت قبل از پرواز فرودگاه باشید و از طریق همان رسیدی که دارید به شما بلیت کاغذی می دهند و در بلیت کاغذی جای مبلغ بلیت کد رزرو را ثبت می کنند که معلوم شود خرید اینترنتی بوده است ولی ایران ایر حتی شما اگر فقط شماره بلیت را شفاها به کانتر بگویید به شما کارت پرواز می دهند و نیازی به بلیت کاغذی و حتی رسید سایت هم نیست. ولی در صورتیکه بلیت به صورت اینترنتی در سایت ماهان خریداری کرده باشید اگر دیر به فرودگاه بروید رزرو شما باطل می باشد چون در لیست پرواز اسمی از شما ثبت نشده است من یک بار همین بلا سرم اومد و از پرواز جا ماندم .

vahidpm
08-04-2010, 20:47
با سلام
دوستان عزیز من شاید از اوایل سال 1387 هر چند وقت یک بار به وب سایت هواپیمایی ماهان ، ایران ایر و آسمان مراجعه می کنم. روی سخن من در این تاپیک به ماهان هست. من در طی این مدت شاهد متولد شدن بخش های مختلف وب سایت ماهان بودم. چند باری هم از طریق بخش تکریم ارباب رجوع و ارسال پیام برای دوستانی که پشت زمینه به عنوان Admin سایت هستن پیام فرستادم. من میدونم که این Forum جای بسیار مناسبی هست که آدم بتونه مطلبی رو شفاف کنه چون می دونم که از همه اقشار صنعت هوانوردی اینجا هستن، از خلبان گرفته تا مهماندار تا مراقبت پرواز (ATC ) و بچه های IT ایرلاینها و ...! :01 (2):
پس این تاپیک رو زدم تا شاید بتونیم یه خورده روی شکوفایی وب سایت ایرلاینهای مختلف ایران که اولیش من ماهان رو انتخاب کردم مانور بدیم و اگر دوستان مرتبط با وب سایت ها و مدیریت این ایرلاین ها این تاپیک رو می بینن لطف کنن و بیان یه خورده توی این زمینه کار کنن تا وب سایت ایرلانشون مثل ایرلاین های خارجی جذاب و قشنگ و کارا باشه.

vahidpm
08-04-2010, 20:53
صفحه اول وب سایت ماهان که تا چند روز پیش عکس خانومی رو نشون می داد که افتخار ماهان بود ولی افسوس که نذاشتن که بمونه:ims:

و حالا این جوری شده و باز هم مایه دلگرمی هست تا ببینیم که کی می خوان عکس A340 رو بزنن توش!:01 (2):

vahidpm
08-04-2010, 21:04
Theme اصلی وب سایت بد نیست و می شه به عنوان یک وب سایت به روز قبولش کرد.
در مورد برنامه پرواز ها متاسفانه این بخش خیلی بد طراحی شده! (دوستان مرتبط با وب سایت لطفا به دل نگیرید و بیاین با دید مثبت مشکل رو یرطرف کنیم) راستش رو بخواین الان توی طراحی وب سایت از Combo Box(لیست های کشویی) هوشمند استفاده می کنن و مثلا شما توی این بخش می تونین برنامه پروازی از اردبیل(اولین گزینه) به کویت رو می شه انجام داد و در حالی که اصلا همچنین پرواز وجود نداره و طرف باید دکمه جستجو رو کلیک کنه و در صفحه بعد پیغام "شرکت ماهان در این مسیر پروازی ندارد" رو مشاهده کنه و خوب چه کاریه؟ به جای 2 تا Combo Box (لیست کشویی) یه دونه بذارن و وقتی طرف یک گزینه رو انتخاب کرد لیست کشویی دوم متناسب با انتخاب اول پر بشه و قابل انتخاب باشه!:01 (43):

به دلیل طولانی شدن پست ، بقیه مطالب رو توی پست های بعدیم می نویسم!

Behrang
08-04-2010, 21:09
Theme اصلی وب سایت بد نیست و می شه به عنوان یک وب سایت به روز قبولش کرد.
در مورد برنامه پرواز ها متاسفانه این بخش خیلی بد طراحی شده! (دوستان مرتبط با وب سایت لطفا به دل نگیرید و بیاین با دید مثبت مشکل رو یرطرف کنیم) راستش رو بخواین الان توی طراحی وب سایت از Combo Box(لیست های کشویی) هوشمند استفاده می کنن و مثلا شما توی این بخش می تونین برنامه پروازی از اردبیل(اولین گزینه) به کویت رو می شه انجام داد و در حالی که اصلا همچنین پرواز وجود نداره و طرف باید دکمه جستجو رو کلیک کنه و در صفحه بعد پیغام "شرکت ماهان در این مسیر پروازی ندارد" رو مشاهده کنه و خوب چه کاریه؟ به جای 2 تا Combo Box (لیست کشویی) یه دونه بذارن و وقتی طرف یک گزینه رو انتخاب کرد لیست کشویی دوم متناسب با انتخاب اول پر بشه و قابل انتخاب باشه!:01 (43):

به دلیل طولانی شدن پست ، بقیه مطالب رو توی پست های بعدیم می نویسم!

این مشکل رو با 4 خط جاوا اسکریپت حتی می تونستن حل کنن. کاملا با این مشکل موافقم

amin_7
09-04-2010, 01:32
تمام سیستم های فروش اینترنتی بلیط هواپیما از طریق سامانه فروش بانک سامان انجام می گیرد اما سیستم فروش بلیط ماهان از نظر کیفیت بسیار ضعیف هست.
رسید بلیط صادر نمی کند و نیز امکان کنسل کردن بلیط نیز ندارد و به همین دلیل من هیچگاه بلیط اینترنتی از سایت ماهان در طول این 7-8 ماه که این امکان فراهم شده خریداری نکردم و این موضوع را بارها نیز در همین سایت بیان کردم به امید اینکه شاید کسی این نکته را انتقال بدهد.

andy
09-04-2010, 18:42
سایت جدید ماهان چیست ؟

سایت قبلی ماهان برای من بار نمیشود اگر ممکنه سایت جدبد ماهان را دوستان تایپ کنند .

amin_7
09-04-2010, 19:24
سایت جدید ماهان چیست ؟

سایت قبلی ماهان برای من بار نمیشود اگر ممکنه سایت جدبد ماهان را دوستان تایپ کنند .
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

controller
09-04-2010, 19:30
Oops! Google Chrome could not connect to [Only registered and activated users can see links]

Twin Star
18-03-2014, 21:09
در وبسایت ماهان باز هم تغییرات جدیدی اعمال شده، یک نگاه سطحی کردم به نظرم کاملتر شده مثلا اطلاعات خوبی در مورد شهرهای داخلی و بین المللی که ماهان به اونجاها پرواز داره وجود داره، فکر میکنم در قسمت پذیرایی اطلاعات بیشتری در مورد غذاها اضافه شده مثلا غذاهای کم نمک یا با کلسترول پایین. یک تالار عمومی گفتگو هم ایجاد شده که البته در حال ساخت هست! و یک سری تغییرات دیگر...

vahidpm
19-03-2014, 19:25
این فلش رو هم ماهان توی قسمت تور مجازی سایتش گذاشته و تم اصلی اون جالبه. روی دکمه Menu کلیک کنید تا به صفحه بعد برید و آهنگ زیبایی هم روش گذاشتن! اما فکر می کنم که هنوز بخش هواپیماهاش کامل نیست و کلیک که می کنی صفحه جدید باز میشه اما برای من که اجرا نمیشه.

davyjones
26-05-2014, 17:19
من اینترنتی بلیط گرفتم منتها یه برگه برام فرستادن شماره رزرو هست و ... آیا همین بلیط هست ؟

amin_7
26-05-2014, 19:28
من اینترنتی بلیط گرفتم منتها یه برگه برام فرستادن شماره رزرو هست و ... آیا همین بلیط هست ؟
بله همین شماره رزرو کفایت میکنه برای chek in کردن در فرودگاه

davyjones
01-06-2014, 13:50
من برای خیلیها بلیط گرفتم برای بار اول خدا کنه اتفاقی نیوفته من فقط شماره گذرنامه ها رو وارد نکردم اشکال نداره پول رو پرداخت کردم و شماره رزرو گرفتم . تمومه ؟

amin_7
01-06-2014, 14:01
من برای خیلیها بلیط گرفتم برای بار اول خدا کنه اتفاقی نیوفته من فقط شماره گذرنامه ها رو وارد نکردم اشکال نداره پول رو پرداخت کردم و شماره رزرو گرفتم . تمومه ؟
درمورد بلیط پروازهای خارجی تجربه خرید ندارم ولی معمولا با پرداخت پول و دریافت شماره رزرو بلیط صادر شده است.جهت اطمینان با دفترفروش مرکزی ماهان تماس بگیرید

davyjones
01-06-2014, 14:33
پرواز داخلی هست . کرمان و مرسی از شما امین آقای گل